stok jest obecnie:

Open

godziny otwarcia:

nieczynne

 
 
Prognoza pogody:
 
Pogoda - KlimontówMeteovista.pl Zawsze aktualna pogoda
 

kamera on-line:

 

rekomendacje:

     
   
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa do naszej Stacji Narciarskiej powstałej w 2011 roku, położonej w malowniczej miejscowości Konary, która znajduje się we wschodniej części województwa świętokrzyskiego.

 
     
   
     
   
  Stacja narciarska Konary oferuje Państwu dwa wyciągi talerzowe i dwie trasy zjazdowe o długości 480 m oraz 750 m, różnicy wzniesień wynoszącej 80 m i o średnim nachyleniu 17%. Początkujący mogą spróbować swoich sił na specjalnie przystosowanym (dla dzieci i dopiero zaczynających swoją przygodę z deską bądź dwiema ;) ), łagodnym, zielonym stoku typu „ośla łączka”. Dla snowboardzistów i narciarzy, którzy preferują freestyle nasz ośrodek narciarski oferuje zabawę w snowparku.

Na stoku funkcjonuje oświetlenie, co umożliwi Państwu szusowanie w późnych godzinach wieczornych. Stacja Narciarska Konary oferuje także darmowy parking dla wszystkich gości, dzięki czemu nie będą się Państwo martwić o swój samochód podczas długich godzin spędzonych w Konarach. W związku z tym, iż dbamy o potrzeby naszych klientów i pragniemy cały czas się rozwijać i udoskonalać naszą stację.

Po długich, wyczerpujących godzinach spędzonych na stoku, zapraszamy do naszej restauracji, funkcjonującej przy Stacji Narciarskiej Konary, w której będą się mogli Państwo posilić.
 
     
   

Stok Narciarski Konary - GPS: 50°41'24.0"N 21°22'32.1"E
stacja narciarska - tel. 512 218 558  kontakt@stok-konary.pl   szkoła narciarska - tel. 605 403 094